top of page


      Dünyanın dört bir yanını dolaşmış olan şeflerimiz, aslında ,ülkemizde çok yaygın olan“ekmek arası kültürünü son 25 yılda hızla yaygınlaşan Batı usulü sandviç kültürüyle birleştirdi.Temel çıkış
noktamız, dünyanın çeşitli bölgelerinde karşılaştığımız ve “olmazsa olmaz'' 
olduğunu düşündüğümüz etnik lezzetleri bir gurmelik anlayışıyla kültürümüzün “ekmek arası” usulüne uyarlayarak sizleri de bu devr-i aleme dahil etmektir.

      Türkiye'nin yetenekli şeflerinden de aldığımız destekle 22 menümüz ün her biri sizleri dünyanın başka bir köşesine, başka bir gurme lezzete götürmek üzere özel ve sağlıklı malzemelerle tasarlanmış olup, özel ihtiyaç ve taleplerinize de uyarlanabilmektedir.

     Magic Sandwitch ilkesi gereği farklı kültürlerin gurme lezzetlerini sihirli bir dokunuşla “ekmek arası” size sunmanın ötesinde kendine has gurme lezzetler de tasarlayarak tatlı sandviç menülerinin yanı sıra özel ev yapımı sosları ve yan ürünleriyle de sizlerde yeni lezzet alışkanlıkları yaratmayı hedeflemektedir.

    Artık gurme lezzetlerin tadına doyasıya varabilmek için daha ekonomik ve doyurucu bir 
seçeneğiniz var! Örneğin Uzak doğu yada  Meksika yemeği yemek için ne rezervasyona ihtiyacınız var nede uçak biletine…Gurme deneyiminizin coğrafi sınırlarını bir sihirleortadan kaldırdık…

    Biz sizler için dünyanın lezzet başkentlerini dolaştık, Sizlerde bizimle beraber bu sihirli yolculuğun izini sürmeye ne dersiniz?

bottom of page